SWR-1200L2 11AC Iki zolakly simsiz router 1200M WiFi router
Model belgisi:SWR-1200L2
Marka:Softel
MOQ:1
gou  FWiFi wagt açary
gouMyhman WiFi we Ata-ene gözegçiligi
gouIki ýadroly prosessor, Iki simsiz prosessor
Önümiň jikme-jiklikleri
Tehniki parametrler
Tor programmasy
Dolandyryş
Göçürip alyň
01
Önümiň düşündirişi
2.4G + 5G
Iki ýadroly prosessor
Giňeldilen 4* Antennalar
MU-MIMO
Ipv6
Haryt SWR-1200L2 11AC Iki zolakly simsiz router 1200M WiFi router
Çipset MT7628DAN+MT7613BEN Simsiz standartlar IEEE 802.11ac/n/a 5GHz
Ýat/Saklama 64MB/8MB IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz
Interfeýs LAN portlary 2×10/100Mbps Simsiz tizlik 300Mbps (2.4GHz)
Interfeýs WAN porty 1×10/100Mbps 867Mbps (5GHz)
Daşarky elektrik üpjünçiligi 12VDC/1.5A Wi-Fi ýygylygy 2.4-2.5GHz; 5.15-5.25GHz
G x G x H 180×130×26mm Simsiz Režimler
Simsiz Router; WISP; AP
Sertifikatlaşdyrma CE, RoHS Antenna 2×2.4GHz
Düwme WPS/Täzeden başlat 2×5GHz