SFT6400A 4 * GE Girişler PAL B/G NTSC 64 in 1 IP-den analog modulýatora
Model belgisi:  SFT6400A
Marka:Softel
MOQ:1
gou  BISS-i De-scrambling-e goldaw beriň
gou  OSD (Logo we Ýazgy) Goýulmagyny goldaň
Önümiň jikme-jiklikleri
Tehniki parametrler
Esasy aýratynlyklar
Dolandyryş programma üpjünçiligi
Göçürip alyň
01
Önümiň düşündirişi
1. GIRIŞ
2. AÝRATYNLYKLAR
-2U şassi, eltip berme çykdajylaryny tygşytlamak üçin ýokary dykyzlyk
-Her kanal üçin OSD (logotip we ýazgy) goýmasyny goldaýar, aňsat işleýär
-CC/Subtitr/Teletekst goldawy
-BISS De-scrambling-i goldamak (işlenip düzülýär)
- Programma maglumatlaryny üýtgetmek, köp sanly ses saýlamagy goldamak
-4 GE porty (MPTS/SPTS arkaly iň köp 64 IP girişi), her GE girişi üçin iň köp 840Mbps
-HEVC/H.265, H.264/AVC, MPEG-2 TS dekodlamasyny goldaýar
-64 goňşy däl ýa-da goňşy daşaýjy çykyşy, 400MHz-iň içinde her 32 daşaýjy
-Web esasly tor dolandyryşyny goldamak
SFT6400A 4 * GE Girişler 64 in 1 IP-den analog modulatora
Giriş Interfeýs/tezlik 4 GE porty (maksimum 64 IP girişi)Her GE girişi üçin maksimum 840Mbps
Akym UDP, UDP / RTP, 1-7 paket (SPTS/MPTS)
Ulag protokoly UDP/RTP, bir gezeklik we köp gezeklik ýaýlym, IGMP V2/V3
Paketiň uzynlygy 188 / 204 Baýt
Ses MPEG-1/2 Gatlak 1/2, (HE-)AAC, AC3
Maglumatlar CC, Teletekst, Subtitrler, DVB subtitrleri
MPEG2:
1080@60I, 1080@50I, 720@60P, 720@50P, 576@50I, 480@60I
Aspekt gatnaşygy 4:3
ModulýasiýaParametrler Kanallaryň sany 64-e çenli goňşy däl ýa-da goňşy daşaýjy çykyşy
Konnektorlar 75Ω, F-razýom
Çaltlyk diapazony 43.25 – 951.252MHz
Çykyş geçirijilik ukyby 400MHz (her 32 daşaýjy)
Çykyş derejesi -5 ~ 2dBm (102 ~ 112dBμV)
Yzyna gaýtaryş ýitgisi ≥ 14dB
Ýalan ýygylyk dist. ≥ 60dB
Galyndy daşaýjynyň takyklygy 1%
Telewizor standarty PAL B/G/D/K/M/N/I,NTSC M, SECAM
Wideo-signal-şowhun gatnaşygy ≥ 60dB
Daşaýjynyň şowhuna gatnaşygy ≥ 60dB (ýeke daşaýjy açyk bolanda)≥ 55.5dB (ähli 64 daşaýjy açylanda)
Tor interfeýsi Dolandyryş 1 x 100 Base-T Ethernet (RJ 45)
Maglumatlar 4 x 1000 Base-T Ethernet (RJ 45)
Beýlekiler Surat çözgüdiniň çykyşy 480i/576i
OSD Logotip: JPG, BMP, PNG
Ýazgy: köp dili goldaýar, aýlamak ugry we tizligi sazlanýar
Çykyş sesiniň sazlanmagy 0 – 100 %
Umumy Çykaryş 483mm×330mm×88mm (IxUzynlykxB)
Temperatura 0~45℃ (işleýiş), -20~80℃ (saklama)
Elektrik üpjünçiligi AC100V±10%, 50/60Hzýa-da AC 220V±10%,50/60Hz
SFT6400A_Esasy Aýratynlyklar
图片 3 图片 2 图片 1
SFT6400A 4*GE Girişler 64 in 1 IP-den analog modulýatora maglumat sahypasy.pdf