FTTX-PT-M16 FTTH 16 ýadroly süýümli optiki giriş terminal gutusy
Model belgisi:  FTTX-PT-M16
Marka:Softel
MOQ:10
gou  Diwarda ýa-da polýada oturdylan
gou  Köp FTTx Tor Gurluşygy üçin Işläp Bolýar
gou Süýümli süýümleri birleşdirmek, bölmek we paýlamak üçin hemme zat bir ýerde
Önümiň jikme-jiklikleri
Tehniki parametrler
Ölçeg we kabel ýollary
Gurnama gollanmasy
Göçürip alyň
01
Önümiň düşündirişi
Gysgaça düşündiriş
FTTX-PT-M16Lifli giriş terminal gutusyFTTH-iň ornaşdyrylmagynda zerur we meşhurdyr.
Funksional aýratynlyklar
Indi, FTTX-PT-M16-nyň tehniki aýratynlyklaryna çuňňur göz aýlalyň: Daşky gurşawyň talaplary: Iş temperaturasy: -40°C-den +85°C-e çenli Otnositel çyglylyk: ≤85% (+30°C) Atmosfera basyşy: 70KPa-dan 106Kpa-a çenli Esasy tehniki maglumat kagyzy: Goýulma ýitgisi: ≤0.15dB UPC gaýdyp gelme ýitgisi: ≥50dB APC gaýdyp gelme ýitgisi: ≥60dB Ýyldyrymdan goranmak boýunça tehniki maglumat kagyzy: Topraklama enjamy bilen gutunyň metal bölekleriniň arasyndaky izolýasiýa garşylygy 2×104MΩ/500V (DC); infragyzyl ≥2×104MΩ/500V-den az däl. Topraklama enjamy, gutunyň göwresi we onuň metal bölekleriniň arasyndaky çydamlylyk naprýaženiýesi 3000V (DC)/min-den az däl, döwülme ýa-da ýanma bolmaz; U≥3000V.
Material PC+ABS
Ölçegi (A*B*C) 319.3*214*133mm
Maksimum kuwwatlylyk 48
Gurnamagyň ölçegi (2-nji surat) D*E 52*166*166mm
Kabeliň iň uly diametrine (mm) ᴓ8~14mm
Şaha deşiginiň iň uly ululygy ᴓ16mm
Suw geçirmeýän SC/A kompýuter adapterleri 16
Daşky gurşaw talaby
Iş temperaturasy -40℃~+85℃
Nisbi çyglylyk ≤85% (+30℃)
Atmosfera basyşy 70KPa ~ 106Kpa
Optik aksesuarlaryň aýratynlyklary
Goýulma ýitgisi ≤0.3dB
UPC girdeji ýitgisi ≥50dB
APC girdejisiniň ýitgisi ≥60dB
Goýulma we çykarma möhleti >1000 gezek
Ýyldyrymdan goranýan tehniki aýratynlyklar
Topraklama enjamy şkaf bilen izolýasiýa edilen we izolýasiýa garşylygy 2MΩ/500V (DC) -den az.
IR≥2MΩ/500V
Topraklama enjamy bilen korpusyň arasyndaky çydamlylyk naprýaženiýesi 3000V (DC)/min-den az däl, deşilmeýär, ýanyp çykmaýar; U≥3000V